Sarı Hurda Alımı

Sarı Hurda Alımı

Sarı Hurda Alımı

Günümüzde bazı metaller ciddi anlamda tok malzemeler olarak adlandırılırken bazı metaller sert ve kırılgan olarak adlandırılabilmektedir. Sert ve kırılgan metallerde genellikle kullanım alanları bu gibi ihtiyaçların oluştuğu noktalar olurken sarı malzeme ismindeki malzemeler gibi tok ve yumuşak malzemelerinde kullanım alanları genellikle belirli bir darbe emici özellik istenen noktalarda kullanılmaktadır. Bazı mil ve pim perno tarzı ürünlerde, sarı malzeme kullanımı ciddi oranda yüksektir. Makinelerin ve daha birçok mekanik elemanında vazgeçilmez ürünlerinden ve elementlerinden bir tanesi olan sarı malzeme bugünün teknolojik gelişmeleri ve sanayideki yüksek gelişmeler sonucunda yine teknoloji ve sanayinin vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Haliyle her bir metalde olduğu gibi bu metalde de yani sarı hurda alımında da firmamız piyasada önder firmalardan bir tanesi olarak göze çarpmaktadır.

Sarı malzeme ya da Sarı diye adlandırılan Bu ürünler genellikle kullanım alanları düşünüldüğünde daha çok eski musluklarda ya da radyatör borularında göze çarpmaktadır. Bazı noktalarda pirinç adıyla da anılan bu malzeme genellikle piyasada ve işin mutfağında sarı malzeme olarak adlandırılmaktadır. Sarı malzeme ya da günümüzde pirinç olarak da bilinen iki isme sahip olan Bu ürünün ve malzemenin yapısında genellikle bakır ve çinko bulunan bir malzemedir. Fakat bazen bahsi geçen sarı malzeme ya da pirinç malzemenin içerisinde, kullanım alanlarına göre değişecek şekilde,   alüminyum arsenik antimon kurşun nikel manganez kalay fosfor ve hatta Demir dahi bulunabilmektedir.

Firmamız yıllardır Ankara'da ve daha pek çok ilde sarı hurda alımı ya da Sarı malzeme alımı ya da pirinç hurda alımı gerçekleştirmektedir. Ve genellikle bu alımlar piyasanın çok çok üstünde belli başlı fiyatlar ile gerçekleştirilmekte olup esas olarak kesinlikle her zaman olduğu gibi yine müşteri memnuniyeti esas olarak alınmaktadır. Tabii ki birinci sebebi her zaman için sarı hurda ve diğer metallerin ülkemiz için de çok önemli bir konumda olmasıdır. Maalesef bu malzemeler bazen doğaya karışıp doğayı da zehitleyebilmektedir. Bu sebepten kesinlikle insanların bu ve benzeri noktalara da dikkat etmeleri gerekmektedir.

hemenara_icon mail
mail-icon whatsapp-icon sabittelefon